Język / language:

Newsletter

Szukaj

Produkcja filmów

Szanowni Państwo, Proponujemy zamieszczenie na portalu polskiemiasta.tv filmowych materiałów promocyjno-reklamowych.

Jeżeli posiadają Państwo gotowy film w ramach abonamentu zamieścimy go na naszym portalu, jeśli jednak reprezentowane przez Was miasto, hotel, ośrodek wypoczynkowy, restauracja czy inny obiekt nie posiada jeszcze filmu promocyjnego lub spotu reklamowego wyprodukujemy go.

Od 15 lat profesjonalnie zajmujemy się produkcją filmów promocyjnych, korporacyjnych, instruktażowych, spotów reklamowych, audycji telewizyjnych, teledysków oraz innych form multimedialnych.

Produkujemy materiały filmowe w systemie: DVCAM, DIGITAL BETACAM, HDV, HD CAM, XDCAM

Proponujemy całościową produkcję filmu promującego miasto, którego wersję skróconą możecie Państwo zamieścić na portalu polskiemiasta.tv, a cały film wydać w formie multimedialnego gadżetu reklamowego na płytach DVD.
Scenariusz filmu do uzgodnienia z Wydziałem Promocji Miasta lub osobami odpowiedzialnymi za promocję hotelu, ośrodka wypoczynkowego itp.

Film zostanie zrealizowany w technice cyfrowej HDV lub HD CAM, z wykorzystaniem grafiki 2D, 3D w zależności od scenariusza.
Muzyka ilustracyjna zostanie specjalnie skomponowana do filmu.

Prawa autorskie zostaną przeniesione na zleceniodawcę po opłaceniu faktury vat.
Film może zostać powielony na dowolną ilość nośników DVD, CD, VCD.

Proponujemy również wykonanie nadruków na płyty DVD oraz wkładek i insertów do DVD BOX-ów.

Szczegółowy kosztorys przedstawimy Państwu po wstępnych uzgodnieniach dotyczących scenariusza. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy zrealizować również tylko wersję skróconą, przeznaczoną do umieszczenia na portalu polskiemiasta.tv
Proponujemy też wersję mini w postaci filmowego montażu wykonanego z powierzonych nam materiałów - cyfrowych zdjęć, logotypów itd. (filmowo i graficznie rozbudowany pokaz slajdów).

Na Państwa życzenie zrealizujemy również inne zlecenia multimedialne.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Jacek Ruda
jruda@polskiemiasta.tv
tel. 602 785 407

Piotr Nalepa
pnalepa@polskiemiasta.tv
tel. 600 12 84 66

Zapraszamy do współpracy.
Partnerzy portalu Tint Tint Futro Film
Wszelkie prawa do zawartości serwisu zastrzeżone
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawartość merytoryczną informacji o poszczególnych miastach, hotelach, ośrodkach, restauracjach i innych prezentowanych obiektach.